yükleniyor

Müşteri Görüşleri

Neo Enerji hakkında sizde görüşde bulunmak isterseniz lütfen tıklayınız.

GÖRÜŞ EKLE

Şalt Otomasyon

Sektöründe güvenilen ve en iyi hizmet veren firma

Özel aksaray hastanesi

Hastanemizde yıllardır sorunsuz hizmet aldığımız nadir firmalardan birisiniz. 24 saat ulaşılabilir olmanızdan,hızlı servis vermenizden dolayı ayrıca memnuniyetimizi bildirmek istiyorum. Güç kaynağı ve elektrik ile ilgili deneyim ve bilginizde çok iyi seviyede herşey için teşekkür ederiz

Deha Gayrimenkul - Kent Plaza AVM

UPS Sektörde en iyi hizmet veren firma. Gerek satış gerekse satış sonrası bakım ve onarım işlerinde kaliteli ve zamanında müdahale ederek olayları anında çözme yeteneğine sahip donanımlı personeli ile gerçekten 1. sınıf firma ve bu firmanın Konyada olması da bizim yani müşteriler açısından büyük şans olduğu kanaatindeyim. Mühendislik hizmetleri yönünden ise Konyada bulunan 3 nitelikli ve kendinden emin firmadan bir tanesi . Gerek proje çözümleri gerekse sahadaki imalat yönünden kaliteyi önde tutarak sorunsuz ve geri dönüşsüz iş bitirme yeteneğine sahip personelleri ile güzel bir kuruluş.

Aksaray Gross

UPS Sistemlerinde En Rahat ve Anlaşılır Çalıştığımız En İyi Firma ve Ekipdir. Daha Nice güzel Projelerde Çalışmak Dileği İle. Başarılar Diliyorum.

Eksper Bilişim Ltd.Şti.

Bilişim alanında faaliyet gösteren bir firmayız. Güç kaynağı olmazsa olmaz ürünlerin başında geliyor. Bu işte en önemli şey kalite ve servis. her ikisininde olduğu nadir bir firma. verdiğiniz destek bizim için çok önemli. Teşekkürler Neo Enerji..