yükleniyor

ATyS D H

Socomec Şalt Ürünleri /Transfer Şalterleri ( Atys & Sircover) / Uzaktan İşletimli Transfer Şalterleri

ATyS D H

ATyS d H, yüksek performanslı ve hızlı güvenilir anahtarlama gerektiren düşük voltajlı yüksek güçlü uygulamalar için tasarlanmış 3 ve 4 kutuplu üç fazlı bir transfer anahtarıdır. Açık geçiş transferi, IEC 60947-6-1 ve GB 14048-11 standartlarına (Sınıf PC) uygun olarak aktarım sırasında yüke minimum güç kaynağı kesintisi ile yapılır.
ATyS d H, voltsuz kontaklar aracılığıyla uzaktan sipariş kabul eden entegre bir çift güç kaynağına (DPS) sahip uzaktan transfer anahtarlama ekipmanıdır (RTSE).

Avantajları

Seçtiğiniz kutuya kuruluma hazır
ATyS d H, sabit veya tamamen geri çekilebilir tipte bir transfer anahtarı olarak mevcut olduğundan montajı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Arkada kolayca erişilebilen güç bağlantıları ile üst üste monte edilmiş iki anahtardan oluşur. Ayrıca, ATyS d H, yük tarafı ürüne bağlı olduğu için herhangi bir harici köprü çubuğuna ihtiyaç duymaz. Bu, kurulum sırasında zaman kazanmanızı sağlar.

Yüksek performanslı anahtarlama
ATyS d H, 0,1 saniye Icw (dayanma) için 143kA Icm (yapım) ve 65kA yüksek devre kısa devre akım değerleri sunar. Yüksek kısa devre dayanımına ek olarak, yük anahtarlama kapasitesi bakımından ATyS d H performansı, azaltmadan AC33iB'dir (6xIn cos Ø 0.5).

Güvenli yük aktarımı: I-0-II
ATyS d H, nötr (Kapalı - 0) konumu sağlarken hızlı anahtarlamayı sağlamak için iki mekanik olarak birbirine geçen anahtar içerir. Bu, ana ve alternatif güç kaynaklarının üst üste binmemesini sağlar